EVEL jagab Järvakandis tunnustusauhindu

Reedel, 23. märtsil kuulutab Eesti Vee-ettevõtete Liit Järvakandi kultuurihallis välja tunnustusauhinnad Elutöö ja Aasta Veeteo kategoorias.

Elutöö auhinna väljaandmisega soovib Eesti Vee-ettevõtete Liit tunnustada inimest, kes on Eesti veemajandussektori arengule pühendanud tähelepanuväärse osa oma elust ja tööalasest tegevusest ning jätnud tunnustust vääriva jälje veemajanduse arengusse. Elutöö auhinna nominentide tutvustamise ja auhinna omistamise kaudu juhitakse ühiskonna tähelepanu veemajanduse sektori tähtsusele inimeste elukvaliteedis ja keskkonnahoius.

Auhinna Aasta Veetegu väljaandmisega soovib EVEL tunnustada hea joogivee ja/või puhta keskkonna nimel tehtud tegusid ning tutvustada neid laiale üldsusele; ergutada ja innustada veemajandusettevõtjaid pakkuma klientidele eeskujulikku teenindust, rakendama parimaid võimalikke tehnoloogiaid ja keskkonnateadlikku mõtteviisi suunalist tegevust; väärtustada olulise tähtsusega ettevõtmist või sündmust, mis on positiivselt mõjutanud veemajandusettevõtluse arengut ja tuntust.

Konkursile laekus 3 aasta veeteo ja 4 elutöö auhinna kandidaati. Kandidaate elutöö auhinnale võisid esitada kõik isikud, kes seostuvad vee-ettevõtlusega ja kellele on EVEL’i büroo poolt saadetud konkursile kandidaadi esitamise ettepanek. Aasta veetegu auhinnale võisid kandideerida kõigi juriidiliste isikute teod, mis seostuvad vee-ettevõtlusega kellele on EVEL’i büroo poolt
saadetud konkursil osalemise ettepanek.