Vee-ettevõtete liidu juhatuse esimeheks sai Hans Liibek

Täna valiti Eesti vee-ettevõtete liidu (EVEL) uueks juhatuse esimeheks Hans Liibek.

EVELi senine juht Veiko Kaufmann asub septembri lõpus Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) juhatuse liikme ametikohale, teatas liit.

„Suundun selle kuu lõpus tegutsema teise valdkonda, asudes Keskkonnainvesteeringute Keskuse juhatuse liikme ametikohale – see oli ka EVELi eesotsast taandumise ning uue juhatuse esimehe valimise põhjuseks,“ sõnas liidu endine juht Keila Vesi juhatuse esimees Veiko Kaufmann. „Hans Liibek on eelnevalt ametis olnud EVELi juhatuse aseesimehena, kursis kõigi meie organisatsiooni tegemistega ning mul on hea meel temale teatepulk üle anda.“

„Lisaks vee-ettevõtete huvide eest seismisele on meie tegevuses olulisel kohal ka kvaliteetse ja kaasaegse teenuse tagamine, keskkonnasäästlik tegutsemine, partnerlus seadusloome osas ning tarbijate teadlikkuse tõstmine,“ ütles Hans Liibeki, et EVEL jätkab senist tegutsemisliini ja seatud eesmärkide täitmist.

Hans Liibek on viimastel aastatel tegutsenud Matsalu Veevärki juhatuse liikmena, enne seda oli ta ametis Rapla vallavalitsuses abivallavanemana.

Seoses Hans Liibeki asumisega EVELi juhatuse esimeheks valiti juhatuse aseesimehe kohale Järve Biopuhastuse tootmisdirektor Andra Pärnamäe.