Veemajanduse ja -tehnoloogia erialamess WASSER BERLIN 2013 – 23.- 26. aprill 2013 Berliinis

Aprilli lõpus toimub Berliinis järjekordne rahvusvaheline vee ja veemajanduse erialamess WASSER BERLIN 2013. Messil on esitletud kõik vee tootmist, puhastamist, töötlemist, jaotamist ja tarbimist (nii tööstuslik kui eratarbimine) puudutavad teemad.

Messi lisaväärtuseks on messiga samal ajal toimuvad rahvusvahelised kongressid „WASSER BERLIN INTERNATIONAL“ ja „International NO DIG Berlin“.  
Konverentsil osalejatele korraldatakse ka Berliini vee-ettevõtete, veepuhastusjaamade ja ehituses olevate objektide külastusi. Külastused toimuvad 25. aprillil 2013 ürituse „Schaustelle Wasser Berlin International“ raames. Külastatavate objektide hulka kuuluvad ka  vee-ja reoveeprojektid uues Berlin Brandenburg lennujaamas ja  ehitatavas metroopeatuses Berliini kesklinnas.
Lähema info konverentside ja „Schaustelle Wasser Berlin International“ kohta leiate messi kodulehelt www.wasser-berlin.de -Congress & Events  ->  Schaustelle Wasser Berlin International.

Messi teemad:
·        Veevarustus
·        Vee ja heitvee puhastamine, vee jaotamine, kanalisatsioon
·        Mõõte- ja analüüsitehnika, armatuurid, pumbad, tõsteseadmed, ehitusseadmed, ülekandetehnika, tihendid
·        Veekogude, põhjavee ja pinnase kaitse
·        Basseinitehnika
·        Torustike, kanalite, jne. ehitus (kinnised meetodid)
·        Tööstuse sisseseaded
·        Teadus- ja arendustöö; info- ja kommunikatsioonitehnika

Messile oodatakse spetsialiste tööstustest, vee-ettevõtetest, kohalikest omavalitsustest, insenere, ehitusettevõtete esindajaid, rahvusvaheliste organisatsioonide esindajaid, teadlasi ja teadusorganisatsioonide esindajaid. 2011. aasta messil osales 644 eksponenti ning messi külastas üle 28 000 spetsialisti.

Info messikülastajale:

·
Mess on avatud teisipäevast neljapäevani kell 9:00 – 18:00, reedel 9:00–17:00

·Eelmüügihindadega messipääsmed on müügil Tallinna messiesinduses (Saksa-Balti Kaubanduskoda, Suurtüki 4b – 10133  Tallinn,  tel.: +372 6276 942, e-mail: berlin.ee@ahk-balt.org)
1-päeva pääse 15,00 EUR
2-päeva pääse 25,00 EUR
Koguajapääse 36,00 EUR
Poole päeva kongressipääse 100 EUR (sisaldab kõiki üritusi)
1-päeva kongressipääse 200 EUR (sisaldab kõiki üritusi)
Koguaja kongressipääse 500 EUR (sisaldab kõiki üritusi)

Reisipakette messi külastamiseks pakub reisibüroo Karol AS (www.karol.ee). Lisainfo messi kodulehel www.wasser-berlin.de ja Saksa-Balti Kaubanduskojas.