EVEL indikaatorite süsteemi arendamise seminar

Aegneljapäev 19. november 2015 kell 10.30 – ca 15.30 koos lõunapausiga.

Koht: Sämmi Grill Mäo Paide maakond (kui inimesi osaleb enam kui Sämmi Grill mahutab, siis muudame kohta ja anname sellest täiendavalt teada).

Sisu: Vahur: sissejuhatus, Evelyn Hekk: benchmarkingu eesmärkidest, EVEL võrdlusanalüüsi süsteemist pilootgrupi andmete alusel, Eda Joosep, Andres Aruhein jt räägivad oma praktilistest kogemustest testperioodil. Arutelu, selgitused, järgnevad tegevused.

 Kõiki, süsteemiga liituvate vee-ettevõtete, kaasava testperioodi käigus selgitatakse süsteemi nõrkusi ja tugevusi, otsime vastust, millised vee-ettevõtete grupeeringud võiksid süsteemis esindatud olla kes ja mis indikaatoris oleks võrreldavad ja valmistume viimaseks etapiks kus julgeme juba väita et süsteem töötab ning oleme valmis mingisuguste üldistustega ja aruannetega ka koostööpartnerite ja avalikkuse ette astuma.

Seminarile on oodatud vee-ettevõtete juhid koos oma inimestega kes hakkavad ettevõttes vastutama andmete esitamise eest.

Eelregistreerimine on vajalik. Palun saatke osalemise kohta teavet aadressile evel@evel.ee (võimalusel osalejate nimede nimetamisega või vähemalt osalejate arv).