Veearvestite ühishanke seminar

Ootame kõiki huvilisi veearvestite ühishanget ja ÜF rahataotlusi ettevalmistavale seminarile. 

Seminari lõpuks on kõigil osalejatel selgemad teadmised, kas osaleda ühishankel, mida hankida, mis tingimustel. Sama ÜF VI rahataotluse teema: millised on taotluste koostamise skeemid, kas osaleda, kuidas osaleda, mis tingimustel.

24.03 seminari paremaks tulemuseks kogunes eelnevalt 16.03 nn veearvestite hanke kompetentsirühm hanke organiseerimise ja tehniliste tingimuste läbiarutamiseks.

 24.03 seminaril osalevad potentsiaalsed tarnijad ja ÜF VI vooru rahataotluse koostajad. Võimalusel Antti Tooming (KKM) ja/või Tiiu Noormaa (KIK).

 24.03 seminari prioriteet nr 1 on veearvestite hange aga hindame ka teiste seadmete (kaamerate, lekkeavastusseadmete jmt) ühise hankimise teostatavust.

 Kuna arvestite hange on rangelt seotud ÜF VI vooru rahataotluste ajakavaga ja tingimustega, siis kogu projekti õnnestumine nõuab osalejatelt ja korraldajatelt head distsipliini ja ülimat tähelepanelikkust.   Aega juurde ei anta: ÜF VI vooruga seotud hanked ja maksed peavad olema teostatud 31.12.2015. Tarnimine oleneb hanke tingimustest.  

Seminaril osalemise registreerimine on vajalik. Palun andke osalemisest kindlasti teada aadressil evel@evel.ee