Reoveepuhastite operaatorite koolitus

Tartu Ülikool kutsub reoveepuhastite operaatoreid tasuta koolitusele! Koolitus toimub 01.-04. november 2011 Türi kultuurimajas (Hariduse 1, Türi, Järvamaa).

Koolitusel antakse ülevaade reoveepuhastamise alasest seadusandlusest, valdkonna terminitest, erinevatest reoveepuhastite tüüpidest, puhastite opereerimisest, settekäitlusest, kanalisatsiooni süsteemidest jms.

Lisaks toimub ka väljasõit reoveepuhastite külastamiseks. Manusena on lisatud päevakava koos täpsete aegade ja teemadega. Seekordseteks lektoriteks on Erik Mölder (Aqua Consult Baltic OÜ), Taavo Tenno (Aqua Consult Baltic OÜ), Aimar Kivirüüt (Aqua Consult Baltic OÜ), Galina Danilišina (Keskkonnaministeerium) ja Mihkel Gross (Eesti Maaülikool).

Koolitusprogrammiga saad lähemalt tutvuda SIIN.

Ööbida on võimalik Türi Spordiklubide Liidu majutuskohas, aadressil Mehaanika 1, Türi. Öömajale registreerimiseks helistada telefonil 5041987 või kirjutada tyri.skl@neti.ee. Majutuse hind 10 eurot.

Kui Teil on mingeid kindlaid küsimusi antud teemade kohta, siis palun andke eelnevalt teada, et juhendajad saaksid ette valmistada.